16.08.2018

 Ми оновили дизайн лінійки продукції ТМ «Диво»

          Тепер дизайн туалетного паперу «Диво» більш яскравий та помітний, разом з нашою продукцією весна в вашому домі не закінчиться ніколи. Оновленні абсолютно всі позиції лінійки: серветки, паперові рушники та туалетній папір. Ми слідкуємо за світовими трендами, тому додали до лінійки екологічно чистий папір «Eco Soft» він поєднує  в собі низьку ціну вторинної сировини та комфорт гільзової продукції: тиснення та перфорацію. А також, для вашого комфорту та економії, ми додали до асортименту серветок упаковку з 200 штук.

           Зустрічай оновлене Диво на полицях свого супермаркету.

диво новость 

 

01.11.2016

  Стартувала ТВ-кампанія у підтримку лінійки Soffione Premio

          У багатьох українських споживачів досі існують стереотипи про те, що національні виробники не здатні виготовляти якісний багатошаровий папір і це прерогатива іноземних виробників. Щоб донести до аудиторії, що і українські виробники можуть виготовляти багатошаровий папір високої якості ми запустили ТВ-кампанію для підтримки запуску оновленої лінійки Soffione Premio. Паралельно відео-ролик промотується в Youtube.

premio tv

 

01.10.2016

  Оновлено та розширено лінійку тришарового туалетного паперу Soffione

          Тришаровий туалетний папір ТМ Soffione стає все більш популярним завдяки високій якості та демократичній ціні. Тому ми вирішили розширити лінійку, та виділити її під суббрендом Soffione Premio, одночасно розробили новий дизайн з ключовими елементами, які вирізняють товар на полиці.

           Окрім існуючої позиції Soffione Premio Natural (4, 8 та 16 рул.) було додано Soffione Premio Toscana Lavender (4 та 8 рул.) – білий папір з фіолетовим прокрасом та ароматом лаванди, Soffione Premio Fresh lemongrass (4 та 8 рул.) – білий папір з зеленим прокрасом та ароматом лемонграсу.

premio