01.11.2016

  Стартувала ТВ-кампанія у підтримку лінійки Soffione Premio

          У багатьох українських споживачів досі існують стереотипи про те, що національні виробники не здатні виготовляти якісний багатошаровий папір і це прерогатива іноземних виробників. Щоб донести до аудиторії, що і українські виробники можуть виготовляти багатошаровий папір високої якості ми запустили ТВ-кампанію для підтримки запуску оновленої лінійки Soffione Premio. Паралельно відео-ролик промотується в Youtube.

premio tv

 

01.10.2016

  Оновлено та розширено лінійку тришарового туалетного паперу Soffione

          Тришаровий туалетний папір ТМ Soffione стає все більш популярним завдяки високій якості та демократичній ціні. Тому ми вирішили розширити лінійку, та виділити її під суббрендом Soffione Premio, одночасно розробили новий дизайн з ключовими елементами, які вирізняють товар на полиці.

           Окрім існуючої позиції Soffione Premio Natural (4, 8 та 16 рул.) було додано Soffione Premio Toscana Lavender (4 та 8 рул.) – білий папір з фіолетовим прокрасом та ароматом лаванди, Soffione Premio Fresh lemongrass (4 та 8 рул.) – білий папір з зеленим прокрасом та ароматом лемонграсу.

premio

01.09.2016

  Soffione партнер кулінарного шоу «Все буде смачно»

          Київський КПК продовжує співпрацю з одним з найрейтинговішихТВ-каналів - СТБ. Паперові рушники SoffioneMenu будуть основними помічниками в популярній  кулінарній  передачі “Все буде смачно”в осінньому сезоні 2016, яка виходить кожної суботи та неділі.

   vbs