Про нас

Хто ми і що робимо?

Київський картонно-паперовий комбінат

Приватне акціонерне товариство "Київський картонно-паперовий комбінат" - одне з найбільших підприємств Східної Європи по випуску картонно-паперової продукції повного циклу. Наш багаторічний досвід (з 1979 року), сучасне обладнання та зручне розташування в центрі країни дозволяють нам підтримувати оптимальний баланс ціни та якості продукції. Комбінат входить до австрійської групи Pulp Mill Holding.

Київський картонно-паперовий комбінат складається з трьох основних виробництв:

 • 1

  Картонне виробництво з випуску пакувальних (коробочних) крейдованого і не крейдованого картону, тарного картону, включаючи папір для гофрування.

 • 2

  Паперове виробництво з випуску паперу-основи для товарів санітарно-гігієнічного призначення масового споживання, а також готових паперових виробів: рулонів туалетного паперу, серветок, рушників.

 • 3

  Завод гофротари. Це сучасне виробництво гофрокартону і упаковки будь-якої конфігурації, засноване в 2002 році, укомплектоване устаткуванням провідних фірм Європи.

 • Для виробництва санітарно-гігієнічних виробів (туалетний папір, паперові рушники та серветки) ми використовуємо тісью-папір власного виробництва. Сучасне обладнання світових лідерів - VOITH, Gambini, Futura, TMC - дозволяють виготовляти вироби від економ (одно-, двошаровий) до преміум рівня (трьох-, чотирьохшаровий) з різними елементами сучасних виробів (кольорове тиснення, ароматизація), а також різних форматів упаковки від 1 до 48 рулонів.

  image
 • Всі лінії повністю автоматизовані і довзоляють виготовляти до 50 млн. рулончиків туалетного паперу або паперових рушників та до 130 млн. серветок у місяць. Продукція Київського КПК постачається у більше ніж 30 країн світу. Паперові вироби представлені у майже усіх роздрібних мережах України. Окрім брендів Київського КПК (Обухів, Диво, Soffione, Обухівський) ми виготовляємо продукцію під ВТМ (Private Label) роздрібних мереж і завжди готові до співпраці.

  image
Залишились питання або бажаете дізнатись більше?
Контакти